پیام نوروزی غلامرضا فرخی رئیس شورای شهر ملکان

1399/01/01 :: 966بازدید :: کد :3 ::


یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال
بار دیگر بهار فرا رسید؛ فصل نو شدن و آغاز زندگی دوباره طبیعت و باز نوروز آمد؛ نشانه ای از تحول و تغییر، سرآغازی دوباره برای گامهایی نو جهت رسیدن به آرزوهایی کهن.
نسیم بهاری وزیدن گرفت و با خود عطر امید به زندگی و آینده را به ارمغان آورد. سلام بر بهار، سلام بر نوروز و سلام بر اندیشه های نوینی که ریشه در اصالت و تمدن دیرینه ما ایرانیان دارد.
حمد و ثنای بیکران دادار هستی بخش را که سالی دیگر عمر عطا فرمود و توفیق خدمت به سرزمین خوشه های طلایی انگور را روزیمان گردانید تا گوشه ای از دینی را که بر گردن داشتیم ادا نماییم.
خالصانه ترین درودها و احترامات خود را تقدیم روح مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب، شهدای گلگون کفن وطن، مدافع حرم و مدافع سلامت، محضر رهبر معظم انقلاب و پیشگاه ملت بزرگ ایران علی الخصوص همشهریان عزیز و بزرگوار و همکاران پرتلاش و بی ادعای شاغل در شهرداری ملکان می نمایم.
بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر ملکان ضمن تقدیم بهترین تبریکات بمناسبت عید باستانی نوروز و حلول سال ۱۳۹۹ سال جهش تولید، ایامی سرشار از سلامت، برکت، بهروزی و سرافرازی برای یکایک همشهریان گرانقدر آرزو نمایم.
با احترام خادم شما: غلامرضا فرخی ملکی
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری