پیام نوروزی وحید بنائی شهردار ملکان

1399/01/01 :: 1006بازدید :: کد :4 ::


یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال
حمد و ثنای بیکران حضرت حق را که نعمت حیات عطایمان فرمود و سلام و صلوات بر فرستاده مکرمش محمد مصطفی(ص) و خاندان طاهر ایشان (ع)، درود بر ارواح طیبه شهدا و امام شهدا (ره) و سلام و درود به پیشگاه رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی
بار دیگر بهار طبیعت فرا رسید و "نوروز" پیام نو شدن و زندگی دوباره طبیعت را به ارمغان آورد و قدرت لایزال الهی بار دیگر برای خلایق تجلی پیدا کرد.
سال ۱۳۹۸ شمسی با تمام شیرینی ها و تلخی هایش به پایان رسید و به خاطره ها پیوست. سالی که اتفاقات گوناگونش لبخند را بر لبان ما ایرانیان منقش یا اشک را از چشمانمان جاری ساخت اما در هر صورت حدوث هر کدام، تبلوری بود از وحدت و همدلی ملت بزرگمان با محوریت مقام عظمای ولایت امام خامنه ای مد ظله العالی. از شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تا سقوط هواپیمای مسافربری تا انتخابات دشمن شکن مجلس و بسیاری وقایع دیگر.
ایزد منان را شاکریم که سالی دیگر را توفیق داشتیم تا با خدماتی در حوزه مدیریت شهری گره هایی از مشکلات شهروندانمان بگشاییم و پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی و ... بزرگ و کوچک را تقدیم ساحت همشهریان بزرگوارمان سازیم و امیدواریم توانسته باشیم موجبات رضایت مردم لایق و قدرشناسمان را فراهم آوریم.
ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و عید سعید نوروز، بر خود وظیفه می دانم از حمایتهای همشهریان فهیم و ارجمند، مسئولین پرتلاش شهرستان، اعضای فرهیخته، محبوب و ساعی شورای اسلامی شهر و خصوصا تلاشهای کارکنان خستگی ناپذیر و بی ادعای شهرداری ملکان که در حقیقت تمام توفیقات حاصله مرهون کوششهای این عزیزان است قدردانی و سپاسگزاری و برای همگی در سال جدید سلامت، شادکامی و سربلندی مسئلت و دفع بلای فراگیری که در انتهای سال دامن جهانیان و ملت بزرگ ایران را گرفته آرزو و از همگان عاجزانه استدعا نمایم به جهت سپری شدن این برهه خطرناک و حساس و حفظ سلامت جمعی، نوروز امسال را در خانه ها سپری و به امید پروردگار متعال، مراسم سال نو را در مجالی دیگر برگزار نماییم.
وحید بنائی شهردار ملکان
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری