پیام شهردار ملکان به‌مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی

1398/10/13 :: 938بازدید :: کد :8 ::


وحید بنائی، شهردار ملکان، طی بیانیه‌ای شهادت حاج قاسم سلیمانی، سردار رشید اسلام را تسلیت گفت.
وحید بنائی، شهردار ملکان، طی بیانیه‌ای شهادت حاج قاسم سلیمانی، سردار رشید اسلام را تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: «شهادت حاج قاسم، زلزله‌ای بس بزرگ در کاخ سفید و اتاق‌خواب‌‌های اعوان و انصار استکبار برپا کرده است و همین‌اینک جهان تشیع، یکپارچه و متحد لحظه‌شماری می‌کند تا انتقام سخت خون نماد سرباز ارشد ولایت و مومن به تمام ارزش‌های اسلام و انقلاب را بگیرند.» مشروح کامل این پیام تسلیت به این شرح است:

وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ شهادت سردار بی‌بدیل اسلام، غمی جانکاه در دل مسلمین، خصوصا دلدادگان به مکتب اهل بیت (علیهم‌السلام) برجای نهاد و اینک باید تفسیر دیگری از شهادت داشت چراکه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شهادت را معیار دیگری بخشید. حاج قاسم نمادی عظیم برای خط مقاومت در جبهه حق و باطل بود. هم‌او که جهاد خویش را از لشکر 41 ثارالله کرمان شروع کرد و در نبرد با شقی‌ترین افراد به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت نائل آمد.
اینک که در سوگ از دست دادن این بزرگ‌مرد نشسته‌ایم، هشداری بس بزرگ به جانیان واشنگتن‌نشین و تلاویونشین می‌دهیم که از قطره‌قطره خون حاج قاسم، هزاران هزار مرد نبرد سربرخواهد آورد و انتقام سختی در پیش رو خواهد بود برای آنان‌که از ترس خود سفرهای دیپلماتیک خود را نیمه‌کاره رها کردند. چرا که آنان نیک می‌دانند شهادت حاج قاسم، زلزله‌ای بس بزرگ در کاخ سفید و اتاق‌خواب‌‌های اعوان و انصار استکبار برپا کرده است و همین‌اینک جهان تشیع، یکپارچه و متحد لحظه‌شماری می‌کند تا انتقام سخت خون نماد جنگ با جبهه استکبار، سرباز ارشد ولایت، فرمانده آزادگان و دلدادگان سید و سالار شهیدان و مومن به تمام ارزش‌های اسلام و انقلاب را بگیرند.
اینجانب شهادت مرد راستین و راست‌قامت جبهه اسلام را به همه مسلمین جهان، به‌ویژه شیعیان عالم و علی‌الخصوص به مردم شهیدپرور ملکان، تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ایزد منان طلب غفران واسعه برای روح بلند حاج قاسم سلیمانی دارم. وحید بنائی؛ شهردار ملکان
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری