شهردار ملکان خبر داد :
ایجاد تونل ضد عفونی خودروها در مبادی ورودی و مرکز شهر

1399/01/10 :: '1463'بازدید کد خبر : 3031 ::
به همت شهرداری ملکان و در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا، تونلهای ضد عفونی خودروهای سبک و سنگین در ورودی های شمالی و جنوبی و مرکز شهر راه اندازی می شود.

به همت شهرداری ملکان و در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا، تونلهای ضد عفونی خودروهای سبک و سنگین در ورودی های شمالی و جنوبی و مرکز شهر راه اندازی می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ملکان، وحید بنائی با اشاره به مشارکت موثر و گسترده شهرداری ملکان در عملیات مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان، سمپاشی و ضد عفونی مکرر معابر پرتردد، اماکن عمومی، مبلمان شهری و امکانات عمومی را از اقدامات این شهرداری طی بیش از یک ماه گذشته برشمرد.
شهردار ملکان با تاکید بر لزوم استفاده از تمام ظرفیتها و توان شهرستان جهت کنترل گسترش این ویروس اظهار داشت: شهرستان ملکان به دلیل قرار گرفتن در مسیر اتوبان بین المللی و مرز استانهای آذربایجان شرقی، غربی و کردستان و تردد حدود ۱۵۰۰۰ خودروی عبوری در هر شبانه روز از اهمیت خاصی برخوردار بوده و جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا تمهیدات ویژه ای در سطح شهرستان لازم است.
رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرداری ملکان در حال حاضر قطع زنجیره انتقال از طریق ماندن در خانه را بهترین شیوه کنترل این بیماری دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه تاکنون واکسن یا درمان خاصی برای بیماری کرونا پیدا نشده و در صورت گسترش بیش از حد تعداد مبتلایان، امکانات شهرستان و حتی کشور پاسخگوی نیازها نخواهد بود، از شهروندان درخواست میکنم حداقل به مدت دو هفته حدالامکان از منازل خود خارج نشوند.
بنائی پیشگیری از انتقال ویروس از طریق وسایط نقلیه را از اهداف ایجاد تونلهای گند زدائی و ضد عفونی عنوان کرد و افزود: طی روزهای گذشته دو مورد تونل در مرکز شهر و ایست بازرسی میاندوآب بعنوان مدخل شهرستان راه اندازی گردیده و طی روزهای آینده تونل سوم نیز در ورودی شمالی شهر ایجاد خواهد شد.
وی ضمن تشکر از همکاری صمیمانه شهروندان خاطر نشان کرد: من و همکارانم در شهرداری ملکان خود را خادم مردم می دانیم و تا هر وقت که لازم باشد با تمام توان و امکانات در خدمت همشهریان عزیز خواهیم بود.
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : میدان شهرداری

تلفن : 37826122-37826132-041

فکس : 37826142-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری