کاظمی شهردار ملکان :

1400/09/26 :: '224'بازدید کد خبر : 3106 ::
کاظمی شهردار ملکان با صدور پیامی از بروز مشکلات ناشی از بارندگی های اخیر برای شهروندان عذرخواهی نمود‌. متن پیام وی بدین شرح است:

ا سلام و درود بی پایان محضر مردم شریف و نجیب ملکان
حمد و ثنای بیکران درگاه لایزال و پرکرامت الهی را که در ساعات اخیر، نعمت بارشها را بر ما ارزانی و بندگانش را شاد و خوشحال گردانید. پیشانی شکر و بندگی بر خاک می ساییم و تداوم نعمت نزولات جوی و برکات ارزشمندش را از خزانه بی منتهایش طلب می کنیم.
همشهریان گرامی!
بارش باران رحمت الهی طی ساعات اخیر به سبب شدت و حجم بارشها و صد البته کمبود و نقصان در زیرساختهای شهری همچنان موجب آبگرفتگی و جاری شدن روان آبها در معابر و ایراد زحمت و احیانا خسارت برای شهروندان عزیز گردید که بعنوان خادم مردم ملکان از این بابت صمیمانه از همگی پوزش طلبیده و عذرخواهی می نمایم.
از لحظات اولیه بارشها، عوامل زحمتکش خدمات شهری شهرداری به حالت آماده باش کامل درآمده و اقدام به بازگشایی انسدادهای احتمالی جوبها، کانالها، زیر پلها و ... و رفع مشکل در نقاط مختلف شهر نموده و حقیر و اعضای پرتلاش شورای اسلامی شهر نیز در طول زمان بارش تا این لحظه ضمن نظارت بر عملیات رفع آبگرفتگی، در کنار نیروهای خدوم خدمات شهری حضور داشتیم.
ذشته از اینکه بارشهای رگباری همواره در تمامی شهرها مشکلاتی را بوجود می آورد لیکن دوره جدید مدیریت شهری ضمن آسیب شناسی و بررسی کامل موضوع و شناسایی دقیق نقاط مشکل آفرین شهر و اذعان به اینکه متاسفانه اقدامات گذشته شهرداری تاثیر قابل توجهی در این خصوص نداشته و نتوانسته چندان از مشکل آبگرفتگی و ایجاد سیلاب در سطح معابر و محلات شهر بکاهد، متعهد می گردد به محض آغاز فصل کاری آتی به دور از حرکات نمایشی و شعاری و بصورت عملیاتی بعنوان یکی از اولویتهای اصلی خود نسبت به اصلاح کارشناسی کانالها، جوبها و آبروها و ساماندهی شبکه آبهای سطحی اقدام نماید.
مجددا از طرف مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر از تمامی همشهریان بزرگوار عذرخواهی و روزهای کم زحمت و پر برکتی آرزو می کنیم.
💢 لطف اله کاظمی شهردار ملکان 💢
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری