با حضور در بیمارستان فارابی ملکان؛

1399/01/14 :: 1073بازدید :: کد :4 ::


با حضور در بیمارستان فارابی ملکان؛
اعضای شورای اسلامی شهر ملکان از کادر درمان قدردانی نمودند.
رئیس شورا و رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر ملکان به نمایندگی از طرف اعضای شورا با حضور در محل بیمارستان فارابی این شهر با رئیس و کارکنان بیمارستان دیدار و مراتب تشکر و قدردانی خود و مردم ملکان را از زحمات و از خود گذشتگی پزشکان، پرستاران و کادر درمان اعلام نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ملکان، در این بازدید، فرخی رئیس شورای شهر ضمن ادای احترام به شهدای مدافع سلامت، خدمات کادر درمان کشور و سایر عوامل دخیل در امر مقابله با ویروس کرونا را بسیار ارزشمند و ماندگار عنوان و خواستار همیاری خیرین در حل مشکلات و رفع نواقص درمانی بیمارستان خصوصا تجهیز آن به امکانات مورد نیاز خصوصا دستگاه سی تی اسکن شد.
ترابی رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورا نیز با تجلیل از خدمات کادر درمان، از آمادگی شورای شهر جهت کمک به حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان خبر داد و از شهروندان خواست در این برهه حساس در حد توان جهت تامین اقلام مورد نیاز مراکز درمانی مشارکت نمایند.
همچنین رئیس و مدیر بیمارستان با ارائه گزارشی از میزان شیوع ویروس کرونا در شهرستان و وضعیت بیماران بستری، خواستار همکاری شورای اسلامی شهر، ادارات و خیرین جهت حل مشکلات بیمارستان شدند.
در انتهای بازدید که رئیس اتحادیه نانوایان و قنادان شهرستان نیز اعضای شورای اسلامی شهر را همراهی می کرد تعدادی ماسک و لباس مخصوص به بیمارستان فارابی اهدا گردید.
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری