پیام نوروزی مهندس لطف اله کاظمی شهردار ملکان:

1401/01/01 :: 284بازدید :: کد :8 ::


بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال
بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبر اللیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

دگر بار بهار فرا رسید. موسیقی دلنواز طبیعت، کائنات را دوباره بیدار می نماید، شکوفه های بهاری بوی حیات و شادابی را به مشام می رساند و جوشش چشمه و جریان رودها بار دیگر پیام زندگی را برای هستی به ارمغان می آورد.

پایان سال و فرا رسیدن نوروز گرچه پایان یک سال تلاش صادقانه به قصد خدمتی بی منت به مردمان لایق این خطه زرخیز است لیکن آغازی است برای یک سال تلاش، کوشش و خدمتگزاری مجدانه که امیدواریم مشیت الهی فرصت این خدمت و ادای دین به ولی نعمتان مان را برایمان مقدر فرماید.

بی شک سال جدید، سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال "تولید؛ دانش بنیان، کار آفرین" نامگذاری شده سرآغاز حرکتی جدید، حساب شده و مثبت به سوی توسعه، عمران و آبادانی سرزمین خوشه های طلایی انگور خواهد بود و خواهیم کوشید با کمک شهروندان گرانقدر، خدمتی شایسته مردم عزیزمان ارائه نمائیم و در این مسیر دشوار دست یکایک نخبگان، صاحبنظران و عموم همشهریان بزرگوارمان را می فشاریم.
بر خود وظیفه می دانم کمال امتنان و سپاس خود را از حمایتهای همشهریان عزیز، راهنماییها و همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و خصوصا تلاش و همکاری های بی ادعای کارکنان خدوم شهرداری ابراز و سالی توام با سلامت، برکت و عزت برای همه دلسوزان ملکان آرزو نمایم.
بار الها با آغاز بهار طبیعت، بهار محبت و همدلی را به قلبهایمان عطا فرما.
لطف اله کاظمی- خادم کوچک ملکان
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری