شهردار ملکان:

1400/09/10 :: '284'بازدید کد خبر : 3100 ::
از مشارکت بخش خصوصی در حوزه خدمات تفریحی و رفاهی حمایت می کنیم.

از مشارکت بخش خصوصی در حوزه خدمات تفریحی و رفاهی حمایت می کنیم.
شهردار ملکان از توجه ویژه دوره فعلی مدیریت شهری به موضوع تامین امکانات رفاهی و تفریحی برای اقشار مختلف شهروندان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر ملکان، لطف اله کاظمی با اشاره به سرانه بسیار ناچیز فضاها و امکانات فرهنگی، تفریحی و رفاهی شهر ملکان، تامین حداقل امکانات به منظور پر کردن اوقات فراغت شهروندان، جلوگیری از سکون، خمودگی و افسردگی و همچنین ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه را از وظایف شهرداری و شورای اسلامی شهر و جزو بدیهی ترین نیازهای مردم بر شمرد.
وی ضرورت عصر کنونی را حرکت به سوی ایجاد شهرهای انسان محور دانست و خاطر نشان کرد: در شهری که بر محوریت انسان شکل می گیرد خواستها و نیازهای شهروندان اساس تصمیم گیری و عمل مدیران بوده و آنچه اهمیت دارد ایجاد شادابی و پویایی در شهر است نه صرفا جدول و بتن و آسفالت.
شهردار ملکان کمبود منابع مالی را از اساسی ترین مشکلات موجود بر سر راه تحقق شهرهای بانشاط، فعال و سرزنده عنوان نمود و افزود: با افزایش سرسام آور هزینه ها و کاهش درآمد در شهرداری ها، مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی می تواند جایگزین اعتبارات شهرداری و مانع از ایجاد رکود در فعالیتهای مختلف عمرانی و خدماتی شهرداری ها باشد.
کاظمی با تاکید بر عزم شهرداری و شورای اسلامی شهر بر ایجاد و توسعه امکانات فرهنگی، تفریحی و رفاهی عمومی در سطح شهر، ایجاد پارکهای اختصاصی برای اقشار و طیف های مختلف سنی، زمینهای کوچک ورزشی، شهر بازی، پارکها و بوستانهای محلات و ... با تکیه بر اعتبارات شهرداری و مشارکت بخش خصوصی را از اولویتها برشمرد و از سرمایه گذاران دعوت کرد تا به جهت نیاز شهرستان به امکانات مذکور با شهرداری ملکان مشارکت و همکاری نمایند.
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بازتاب کنید:

آدرس : ابتدای بلوار شمالی

تلفن : 37840326,37844078,37844474,37840379-041

فکس : 37842843-041

پست الکترونیک : Admin@malekan.ir

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری ملکان میباشد.

طراحی سایت و اجرا : مرتضی طهوری